עלינו

חברת Magic Touch Computers הוקמה בשנת 2003 על ידי איתן נקש, מי שעד היום מנהל את החברה.
מה שהחל כעסק משפחתי קטן, הפך במרוצת השנים למוקד שירות מיומן שנותן שירות למאות לקוחות מדי יום. החזון מאז ומתמיד נשאר בעינו - לייצר חווית שירות אנושית ואכפתית בעולם המחשוב והתמיכה הטכנית. מאות עסקים קטנים ובינוניים נהנו משירותינו לאורך השנים, פשוט כי הצלחנו ליצור חווית שירות אחרת בשוק הישראלי.

מה זה אומר בעצם?
שהמיקוד של החברה שלנו הוא במתן המענה הטכני המקצועי ביותר תוך שמירה על יחס אנושי, אכפתי ומכבד ללקוחות שלנו.

רמת השירות שלנו זוכה בביקורות מעולות לאורך השנים ועד היום, פשוט כי אנחנו לא מתפשרים על המקצוענות של כל אחד מצוות הטכנאים שלנו.

על הצוות שלנו 
 

אנחנו מאמינים שבכדי לתת שירות טוב, חשוב שנותן השירות יהנה בעבודתו ויראה את החשיבות הערכית שבשירות שהוא נותן.
צוות הטכנאים שלנו מונה טכנאים ברמה הגבוהה ביותר. לכולם ניסיון קודם בתחום המחשבים והטכנולוגיה, ונסיון עשיר במתן שירותי מחשוב ותמיכה. האחריות שלנו היא לוודא שאנו מעסיקים כוח אדם איכותי ומיומן, ולהקפיד על רף שירות גבוה תוך השקעה בו בהכשרות המתאימות.

היחס בין נותן השירות למקבל השירות תלוי באיכות התקשורת בין הצדדים, וכחברה שמכוונת ליצור חווית שירות מצוינת, אנחנו נאמנים למטרה הזו גם מתוך הבית - אנחנו שומרים על תקשורת פתוחה בין המנהלים לבין הטכנאים, ומשקיעים מאמצים רבים כדי שהצוות שלנו יתפקד כקבוצה מגובשת של שותפים לדרך.

 

איתן נקש - מנכ"ל:

כבן לאיש מחשבים מנוסה, איתן נולד וגדל לתוך עולם המחשוב. את העסק הראשון שלו לתיקוני מחשבים פתח כבר לפני שמלאו לו 18 שנה. פתח את העסק בשנית. בתקופת עבודתו, בכדי לקדם את העסק, הצטרף לאירגון BNI, שם תוך זמן קצר קבל תפקידים מנהיגותיים והקים 2 קבוצות עסקים שפועלות עד היום. בעל תעודת מהנדס רשתות של Microsoft ממכללת Hi-tech. בשנת 2008 זכה בתואר "יצאת צדיק" עם חיים הכט. בשנת 2012, הקים את מוקד התמיכה הטכני כפי שהוא פועל עד היום. איתן גם בוגר בית הספר לאימון Xtra Mile ועבר הכשרות נרחבות בנושאי מנהיגות ובניית צוותים של ארגון Humanication. 

 

יש לך עסק בתחום המחשבים? רוצה להיות שותף שלנו לעשייה? 

אנחנו פועלים יחד עם טכנאי מחשבים עצמאים ושותפים עסקיים מתחום המחשבים כדי ליצור יחד חווית שירות טובה יותר בכל בית בישראל. חברת Magic Touch Computers מאגדת בפעילותה טכנאי מחשבים מהטובים ביותר מכל הארץ. אנחנו נהנים משותפים איכותיים לעבודה ומהאפשרות להביא את השירות שלנו לעוד לקוחות, והם נהנים משותף שנותן להם "גב" ומעטפת בכל נושאי השירות. הקבוצה הזו זכתה לשבחים מחברות ופרטיים, בינהם בזק, Cisco ועוד.

אם אתם עצמאים שעובדים בתחום (טכנאים, ספקי ציוד מחשבים וכיו"ב), אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו שיתוף פעולה, כדי שנוכל לגדול יחד.  

רוצים גם להיות שותפים שלנו? לחצו כאן!

 
  • Facebook Clean
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon

 

  © 2016 Magic Touch Computers

טלפון: 0722-117-117

Magic Touch Computers

מחלקת התמיכה הטכנית למוצר שלך