זה הסיפור שלנו

אנחנו חבורת אנשים שאכפת להם. אנחנו מכירים, אוהבים ויודעים טכנולוגיה כמו גם תמיכה, פתרון בעיות טכניות וניהול מערכות מחשב כבר מעל 17 שנים ומבינים מה המשמעות של כל תקלה עבור הלקוחות שלנו.
אנחנו אוהבים אנשים כמעט כמו שאנחנו אוהבים טכנולוגיה ולכן שמנו לעצמנו מטרה להביא אנושיות ורגישות לתוך עולם השירות הטכני, במטרה לאפשר שירות מתקדם לכל עסק, בגובה העיניים, ובמחיר משתלם.  

בשירותי במחשוב שלנו, אנחנו מנהלים עבור לקוחותינו את מערכות המחשוב וה-IT בעסק, החל בטכנאות, ניהול רשתות ותפעול תקלות ועד לתכנון אסטרטגי וניהול ספקים ומערכות משנה בארגון.

שירותי תהמיכה שלנו ב Outsource (מיקור חוץ) מאפשר לכם להתמקד במה שחשוב לכם - לנהל ולהצמיח את העסק שלכם. אנחנו מאמינים שהשקעה בחווית השירות של הלקוח משפיעה על כל רבדי העסק ועל יכולת הצמיחה שלו. ולכן אנחנו לא רואים את עצמנו כשירות "outsource" בלבד, אלא כשותפים לצמיחה שלכם, ואתכם - כשותפים לשלנו. 
 

עם מעל 17 שנות ניסיון בתחום, בידינו כל הכלים והניסיון הנדרשים כדי להעניק את חווית השירות והתמיכה הטכנית שלה הם זקוקים. 
אנחנו מנוסים בעבודה עם מוצרים מגוונים, ובמתן תמיכה ברמות עומק מגוונות לקהלים באפיונים שונים. גם אם המוצר שלכם או עולם המחשבים שלכם מורכב ודורש הבנה טכנית מעמיקה - אנחנו מנוסים בלימוד מערכות חדשות ועבודה בצמוד למפתחים כך שאתם והלקוחות שלכם יקבלו מענה מקצועי ומדויק.

Working from Home
 
שליחת הודעה